اپلیکیشن رستوران‌ها و فست‌فودها

خانه / اخبار و مقالات / اپلیکیشن رستوران‌ها و فست‌فودها
اپلیکیشن رستوران‌ها و فست‌فودها

 

 

شرکت پولاد اندیشان سرزمین کیان راه حلی جامع برای صاحبان رستوران، فست فود و کافی شاپ ها ارایه می‌دهد.

شرکت پولاد اندیشان سرزمین کیان علاوه بر اپلیکیشن که بر روی گوشی نصب می شود، پنل مدیریتی اپلیکیشن را نیز به همراه خود دارد. تا مدیران به راحتی و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی بتوانند اپلیکیشن خود را مدیریت کنند و همچنین مشتریان، سفارشات، رزروها و… را مشاهده و مدیریت کنند.

با گسترش فرهنگ عمومی در استفاده از گوشی های هوشمند از یک سو و از سوی دیگر تلاش رستوران ها برای افزایش رضایت مندی مشتریان و نیز وجود اعتماد متقابل بین مشتری و رستوران ، شرکت پولاد اندیشان سرزمین کیان فضا را برای راه اندازی بستر الکترونیک جهت ارائه خدمات با کیفیت بالاتر فراهم نموده است . با توجه به بلوغ ایجاد شده در حوزه ی اپلیکیشن های موبایل ، بدون شک راه اندازی این بستر در بازار مواد غذایی میتواند رونق دوچندانی را برای رستوران ها ایجاد نماید.

اپلیکیشن فست‌فود و رستوران کیان یک اپلیکیشن کاملا الکترونیک در بستر گوشی های تلفن همراه میباشد ؛ از این رو ابزار مناسبی برای کسب اقبال مشتریانتان می باشد . ما معتقدیم این ابزار میتواند با جذابیت های خود ، کنجکاوی مشتریان را جلب نموده و آنها را متقاعد سازد تا بی دردسر و با آرامش در اپلیکیشن یا همان شعبه الکترونیک رستوران شما جستجو و غذای مورد علاقه ی خود را سفارش دهند ویا از اخبار جدید رستورانتان، منوها و تخفیفات ویژه آگاهی یابند. که این امر باعث می شود مشتریان، رستوران شما را اولین انتخاب خود قرار خواهند داد.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =