اپلیکیشن فست‌فود بوفالو

خانه / Portfolio / اپلیکیشن فست‌فود بوفالو
اپلیکیشن فست‌فود بوفالو

فست فود بوفالو برگر در تاریخ 1394/9/17 واقع در مهرشهر کرج که منطقه بسیار زیبا و دنجی می‌باشد، تاسیس گردید. فست فود بوفالو برگر در زمینه‌ی تولید برگر دستی و خانگی و پخش آن فعالیت می‌کند. برگرهای بوفالو، برگر متشکل از 180 گرم گوشت طبیعی و خالص گوسفند ایرانی می‌باشد. همچنین در گوشت از ادویه‌های درجه 1 استفاده می‌شود. در خصوص منوی این مجموعه می‌توان به یه نکته‌ی جالب اشاره کرد که شامل سس‌‎های مختلف برگر و رسپی‌های مختلف آن اشاره کرد که این سس‌ها شامل:

  1. سس کلاسیک
  2.  سس اسموکی
  3. سس چستر
  4. سس چیلی
  5. سس سزار
  6. سس قارچ

که هرکدام با رایحه و طعم مختلف مخصوص خود می‌باشد که بعث لذیذ شدن برگر و چیزبرگر می‌شوند.

نکته‌ی دیگری که می‎‌توان به آن اشاره کرد وجود کرانچی برگر یا برگر سوخاری موجود در منو که می‌توان مدعی بود این برگر یا برگر سوخاری موجود در منو که می‌توان مدعی بود این برگر در ایران اولین بار است که پخته می‌شود.

در مجموعه بوفالو برگر علاوه بر برگر گوشت، برگر مرغ نیز پخته می‌شود که برگر مرغ بصورت چرخ‌کرده می‌باشد نه به صورت استیک.

با وجود این توضیحات فوق می‌توان متوجه شد که با این که بوفالو برگر یک مجموعه تک محصولی است ولی دارای تنوع بسیاری است.

در آخر می‌توان گفت: بوفالو برگر یک فست‌فود نیست بلکه برگرهای این مجموعه 100% خانگی و طبیعی می‌باشند و زیر نظر کارشناس بهداشت تولید می‌شوند.

هدف اصلی بوفالو برگر جلب رضایت مشتریان محترم می‌باشد.

امتیاز برند بوفالو برگر به نام آقای بهزاد سلامت‌بخش می‌باشد و همچنین این برند در سازمان ثبت کشور ثبت شده و دارای شماره ثبت می‌باشد.

فعالیت بوفالو برکر محدود به یک شعبه نمی‌باشد بلکه در اواخر سال 1395 شعبه دوم آن نیز دایر خواهد شد و همچنین بوفالو برگر آماده دادن شعبه به کسانی که خواستار همکاری هستند را دارد.

 

 

لینک دانلود اپلیکیشن:


شرکت نرم‌افزاری پولاداندیشان سرزمین کیان سازنده اپلیکیشن تهیه‌ی غذای میزبان برتر می‌باشد.

 

با تکنولوژی روز دنیا به کسب و کار خود رونق بخشید.

اهمیت ساخت اپلیکیشن امروزه به یکی از نیازهای ضروری برای تمامی کسب و کارها به وجود آمده است.

وظیفه‌ی ساخت اپلیکیشن را به شرکت نرم‌افزاری پولاداندیشان سرزمین کیان که شرکتی معتبر و با تجربه در این زمینه است را بسپارید تا بهترین نتیجه را از آن دریافت نمایید، شما صاحبان مشاغل مختلف با داشتن اپلیکیشن شرکت نرم‌افزاری پولاداندیشان سرزمین کیان خود را از میان هزاران رقیب در بین بازدیدکنندگان متمایز نشان دهید و حس اعتماد که اولویت اولیه‌ی یک خرید اینترنتی موفق می‌باشد را در بازدیدکنندگان خود بیشتر خواهید کرد.

برای پیشرو بودن در تکنولوژی‌های جهانی با شرکت نرم‌افزاری پولاداندیشان سرزمین کیان همراه باشید.

این مطلب در ارسال شده است . بوک مارک permalink.