اپلیکیشن تهیه‌ی غذای میزبان برتر

خانه / Portfolio / اپلیکیشن تهیه‌ی غذای میزبان برتر
اپلیکیشن تهیه‌ی غذای میزبان برتر

تهیه‌ی غذای میزبان برتر در سال 1381 فعالیت خود را به هدف کسب روزی حلال و ایجاد اشتغال برای تعداد کثیری از جوانان مومن و برومند این سرزمین و همچنین تهیه‌ی غذای مطلوب و سالم به جهت خدمت به همشهریان کرجی شروع نمود. موسس این مجموعه مرحوم حاج امامعلی رضایی از سر آشپزان معروف و نام‌آور هتل‌های مشهور تهران قبل از انقلاب و با سابقه‌ی فعالیت در شیخ‌نشیانان کویت و قطر تجربیات ارزنده‌ای نصیب این مجموعه نموده‌اند.
این جانب، محمد عزیزی خدمتگذار و مدیر و مسیول فعلی تهیه‌ی غذای میزبان برتر با پیروزی از خط و مشی و توصیه‌های نام برده تمام تلاش خود را جهت تهیه‌ی غذای سالم، با کیفیت مطلوب و کمیت متعارف و اهمیت وافر به مسیله‌ی بهداشت و استفاده از مواد غذایی درجه یک شامل برنج 100% ایرانی و گوشت و مرغ گرم و کشتار روز داخلی و داشتن روحیه‌ی انتقاد پذیری ادامه داده و در این مسیر از خدمات دفتر ترویج تغذیه‌ی صحیح دکتر غلامرضا آجرلو و توصیه‌های ایشان بهره‌ی فراوان کسب نموده از جمله:
استفاده از ظروف گیاهی مناسب سرو غذای گرم و کمک به محیط زیست سالم و همچنین جلوگیری از آلودگی غذا در ظروف پلاستیکی و فومی سرطان‌زا و فوق‌العاده خطرناک.
تلاش در جهت حفظ بهداشت محیط غذا با نظارت مستقیم ناظر بهداشت و آموز‌ش‌های لازم به پرسنل‌های شاغل.
استفاده از کباب‌پز تابشی(شعله از بالای کباب) به جای کباب‌پزهای معمولی(شعله از زیر کباب) و حذف کباب دودی(شوکران).
گواهی‌نامه:

ISO9001:2008

HACCP

SFBB From DAS(England)

امید است این مجموعه با حول قوه‌ی الهی در آینده بتواند سهم بیشتری از نوآوری و خدمت‌گذاری بر تهیه‌ی غذای سالم به تمامی سروران گرامی داشته باشد.

 

 

 

دانلود اپلیکیشن:

دانلود از طریق Qr Code:


 

شرکت نرم‌افزاری پولاداندیشان سرزمین کیان سازنده اپلیکیشن تهیه‌ی غذای میزبان برتر می‌باشد.

 

با تکنولوژی روز دنیا به کسب و کار خود رونق بخشید.

اهمیت ساخت اپلیکیشن امروزه به یکی از نیازهای ضروری برای تمامی کسب و کارها به وجود آمده است.

وظیفه‌ی ساخت اپلیکیشن را به شرکت نرم‌افزاری پولاداندیشان سرزمین کیان که شرکتی معتبر و با تجربه در این زمینه است را بسپارید تا بهترین نتیجه را از آن دریافت نمایید، شما صاحبان مشاغل مختلف با داشتن اپلیکیشن شرکت نرم‌افزاری پولاداندیشان سرزمین کیان خود را از میان هزاران رقیب در بین بازدیدکنندگان متمایز نشان دهید و حس اعتماد که اولویت اولیه‌ی یک خرید اینترنتی موفق می‌باشد را در بازدیدکنندگان خود بیشتر خواهید کرد.

برای پیشرو بودن در تکنولوژی‌های جهانی با شرکت نرم‌افزاری پولاداندیشان سرزمین کیان همراه باشید.

این مطلب در ارسال شده است . بوک مارک permalink.